Pompy ciepła

Obecnie większość budynków zaczyna być ogrzewana za pomocą urządzeń zwanymi pompami ciepła. 
Klienci wybierają to rozwiązanie dla wygody ale również ze względu na niskie koszty ogrzewania.
Urządzenie to dysponuje dużymi możliwościami, od grzania budynku poprzez przygotowanie ciepłej wody użytkowej CWU a nawet może służyć do chłodzenia.
 
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania, wykonawstwa a także serwisu tego typu rozwiązań.
W naszych instalacjach wykorzystujemy głównie ogrzewanie podłogowe, zapewniające komfortowe ogrzewanie budynku przy wykorzystaniu niskiej temperatury zasilania ogrzewania.
Wykonujemy także rozbudowane układy z wykorzystaniem klimakonwektorów, gdzie dodatkowo zabudowany jest zbiornik buforowy. Można również wykonać kilka obiegów grzewczych, w których każdy zasilany jest czynnikiem o innej temperaturze.
Coraz częściej wykonuję się obieg grzewczy do zasilania nagrzewnicy wodnej wentylacji w celu utrzymania najwyższego komfortu temperaturowego, nawet w największych mrozach.
 
Wykonujemy instalacje ogrzewania kompleksowo, niezależnie od wielkości instalacji.
Montujemy również pompy ciepła dużej mocy!

 

Dane Adresowe

Gneza Klima Engineering sp. z o.o. sp.k.
ul. Hutnicza 3
43-170 Łaziska Górne
32/240-51-23
biuro@gke.com.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.