Fotowoltaika

Wykonanie instalacji produkującej energię elektryczną ze słońca, daje nam niezależność od podwyżek kosztów energii elektrycznej.

Zainwestuj w fotowoltaike, korzystając z dotacji lub taniego kredytu, którego spłata nie przewyższy obecnie płaconych rachunków za prąd.

Do montażu instalacji można wykorzystać dach naszego domu, garażu, pomieszczenia gospodarczego, wiaty a nawet posadowić panele fotowoltaiczne na konstrukcji w ogrodzie lub w dowolnym miejscu działki.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykonując analizę uzysku energii oraz dobór optymalnego miejsca montażu urządzeń.

Analizując zapotrzebowanie na energię elektryczną klienta, obliczamy optymalną moc instalacji.

W nowo budowanych budynkach, moc instalacji fotowoltaicznej obliczamy na podstawie projektowanych urządzeń elektrycznych w budynku oraz nabytego doświadczenia.

Dane Adresowe

Gneza Klima Engineering sp. z o.o. sp.k.
ul. Hutnicza 3
43-170 Łaziska Górne
32/240-51-23
biuro@gke.com.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.